امروزه راه اندازی فود کورت به یکی از تجارت‌های پر طرفدار و سرمایه ساز تبدیل شده است که افراد زیادی نسبت به آن مشتاق هستند؛ این افراد هم شامل صاحبان کسب و کار می‌شود و هم مردمانی که به عنوان مشتری به این مراکز مراجعه می‌کنند با این حساب فود کورت‌ها را می‌توان به عنوان یک نقطه‌ی مشترک بین این دو قشر در نظر گرفت که با ویژگی‌هایی که از آن برخوردار است، توانسته تامین کننده‌ی نیازمندی‌های هر دو باشد. قطعا مشغول شدن در این بیزینس به سرمایه گذاری بسیاری نیاز دارد و به جز تامین بودجه باید در این زمینه بررسی‌ها و تحقیقات فراوان داشت تا بتوان بهترین، مناسب ترین و بهینه ترین روش اجرایی را یافت.

روشی که با استفاده از آن علاوه بر راه اندازی فود کورت بتوان از بیشترین بهره‌ی مالی استفاده نمود؛ به این معنا که بتوان از بودجه‌ای که در اختیار است، به بهترین شکل استفاده کرد و همچنین پس از راه اندازی این کسب و کار بتوان به راحتی به چشم انداز آن رسید. با توجه به اینکه این بیزینس بسیار پر مسئولیت است، ضروری است که از خدمات مشاوره‌ای اشخاص یا شرکت‌هایی که قبلا در این زمینه فعالیت داشته‌اند، استفاده شود به همین دلیل گروه سراج تجهیز از تمامی کسانی که قصد راه اندازی فود کورت را دارند، دعوت می‌کند تا در جلسات مشاوره شرکت نمایند. در این جلسات به شما اطلاعاتی ارائه می‌شود که با دیدی باز تر و نگاهی جامع تر نسبت به نیازمندی‌ها، چالش‌ها، پیچیدگی‌ها، فواید و آینده‌ی این بیزینس در این مسیر گام بگذارید. در ادامه‌ی این مطلب نیز نکاتی به منظور اطلاع رسانی در مورد راه اندازی فود کورت ارائه شده است که امیدواریم برای شما سودمند واقع شود.

ضرورت استفاده از خدمات راهنمایی و مشاوره حرفه ای در مورد راه اندازی فود کورت

یک تعریف مختصر و مفید از فود کورت؛ به مجموعه‌ای از رستوران‌ها و فست فودها (که می‌توانند شامل برندهای مهم فعال در صنعت غذایی نیز باشند) گفته می‌شود که در یک فضای بزرگ و دارای امکانات رفاهی کامل به ارائه‌ی خدمات مرتبط با فروش غذا می‌پردازند. البته در این مجموعه می‌توان از سایر خدمات رفاهی نظیر شهر بازی، فروشگاه‌ها و غیره نیز استفاده نمود. معمولا food court ها در مکان‌هایی قرار دارند که بسیار شلوغ می‌باشند؛ نظیر مجتمع‌های سینمایی، فرودگاه‌ها، مراکز خرید بزرگ و غیره. زیرا در این محیط های پر رفت و آمد نیاز مردم به در دسترس بودن رستوران‌ها و فست فودها به حداکثر می‌رسد و البته موجبات سود آوری اقتصادی فود کورت‌ها نیز همین پر بازدید بودن و شلوغ بودن محیط خواهد بود.

خدمات راه اندازی فود کورت گروه سراج تجهیز

اگر شما قصد راه اندازی چنین کسب و کاری را دارید، بهتر است به این نکته توجه نمایید که این کار نسبت به سایر بیزینس ها بسیار پیچیده‌تر است و سرمایه زیادی را می‌طلبد و مهم تر از همه چیز، مدیریت و برنامه ریزی حرفه‌ای یکی از ملزومات آن است؛ یعنی شما به عنوان کارفرما باید آگاهی کاملی نسبت به راه اندازی فود کورت داشته باشید و از تمامی جزییات این بیزینس مطلع باشید. ایده‌هایتان را سازمان‌دهی کرده باشید و با شناسایی مهمترین و در اولویت‌ترین نیازها، روش هایی برای تامین آنها تعیین نمایید. بدیهی است که انجام چنین کارهایی برای رسیدن به یک تمرکز اساسی برای راه اندازی فود کورت نیازمند زمان و کسب اطلاعات تخصصی است که تنها با استفاده از مشورت با مجموعه هایی که همانند گروه سراج تجهیز به صورت حرفه ای در این عرصه، فعال هستند میسر خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق شماره های موجود در وب سایت با ما تماس بگیرید.